Langlopende overeenkomst voor openbare verlichting

8000 nieuwe led-lampen, 3000 nieuwe lichtmasten, 75.000 meter nieuwe kabels, 975 af te handelen meldingen per jaar (storing, lamp kapot, mast scheef) en 225 af te handelen calamiteitenmeldingen per jaar (schades die gevaarlijk zijn, zoals aanrijschade of een open mastluikje). Dat is waar WS Techniek uit Reeuwijk, FeDu Solutions en Unsal Infratechniek samen de komende 15 jaar mee bezig zijn voor Bodegraven-Reeuwijk.

Vanmiddag heeft de gemeente een langlopende overeenkomst met hen getekend voor de openbare verlichting. “Zo bouwen deze bedrijven meer ervaring op in onze gemeente, hebben we minder rompslomp en een betere prijs,” vertelt wethouder Kersbergen.

De gemeente heeft langlopende afspraken gemaakt met drie bedrijven om de openbare verlichting de komende 15 jaar op orde te houden. WS Techniek uit Reeuwijk zorgt voor het dagelijkse onderhoud. FeDu Solutions is verantwoordelijk voor de hele installatie en lost grote ondergrondse storingen op. Unsal Infratechniek werkt aan de grote vervangingsprojecten.

Wethouder Robin Kersbergen vertelt blij te zijn met dit langlopende contract: “Zo bouwen deze bedrijven meer ervaring op in onze gemeente, hebben we minder rompslomp en een betere prijs.”

De drie bedrijven gaan in de komende 15 jaar samen aan de slag:

  • 8000 nieuwe led-lampen
  • 3000 nieuwe lichtmasten
  • 75.000 meter nieuwe kabels
  • 975 af te handelen meldingen per jaar (storing, lamp kapot, mast scheef)
  • 225 af te handelen calamiteitenmeldingen per jaar (schades die gevaarlijk zijn, zoals aanrijschade of een open mastluikje)

MEER

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter