Trompetter van de prins, een kleurrijk gezelschap op toer door de dorpen

Trompetter van de Prins is een kleurrijk gezelschap met verhalen, poppenkast en muziek dat dit voorjaar de dorpen van onze gemeente bezoekt. In het kader van 350 jaar Rampjaar/ Oude Hollandse Waterlinie/ 1672

Woensdag 2 maart hebben zij alle dorpskernen in onze gemeente bezocht om aan te kondigen en om flyers uit te delen wanneer zij de dorpen in onze gemeente komen bezoeken met hun voorstelling over het rampjaar 1672. Elke woensdagmiddag is er een voorstelling, steeds in een ander dorp.

Dit alles is mogelijk gemaakt door de culturele commissie Bodegraven-Reeuwijk

Voor meer informatie:

Els van der Burg
Telefoon 0172 615393
duitsburg42@hetnet.nl

Trompetter van de Prins komt woensdag 16 maart naar het Huis van Alles aan de Vromade. Het gaat over het jaar 1672, natte voeten, een prins en ons dorp!

Kom je ook?
Er is muziek, theater, je kan knutselen en we maken een filmpje. Het begint om 3 uur, maar bij mooi weer doen ze eerst een rondje in de buurt om twijfelaars op te halen. Verkleed komen is leuk! Toegang gratis.

Dit wordt de 2e voorstelling in de tournee van Trompetter van de Prins.

De hierop volgende voorstellingen zijn:

  • 23 maart – Reeuwijk-Brug – Huis van Alles 
  • 30 maart – Nieuwerbrug – Huis van Alles
  • 6 april – Reeuwijk-Dorp – Dorpshuis en t Landje  
  • 13 april – Waarder – Huiskamer van Waarder 
  • 20 april – De Meije – de Hollandse Boerderij

Voor actuele informatie: www.facebook.com/trompettervandeprins

MEER

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter