Vrijwilligerswerk.. Iets voor jou?

Binnen de Gemeente Bodegraven-Reeuwijk zijn er veel leuke organisaties waar vrijwilligers zich inzetten. Dankzij deze inzet worden er veel activiteiten georganiseerd en maken we samen onze gemeente mooier! Lijkt het jou leuk om daar aan bij te dragen?

De hele maand december wordt vrijwilligerswerk éxtra onder de aandacht gebracht. Zo vind je op verschillende locaties binnen onze gemeente deze kerstslingers met daaraan een grote diversiteit aan leuk en interessant vrijwilligerswerk. Daarnaast kan je binnenkort op de website van SAM Welzijn de talentcheck doen, zo kan je uitvinden welk vrijwilligerswerk nou echt bij jou past.

Word ook vrijwilliger! Samen maken wij Bodegraven-Reeuwijk.
Benieuwd waar je de kerstslingers kan tegenkomen en meer informatie over deze actie? Kijk op www.samwelzijn.nl/vrijwilligerswerk.

MEER

Deel dit bericht:

Facebook
WhatsApp